۶ دلیل که اگر حرفه ای هستید باید یک کلاس آنلاین داشته باشید!!

شاید اولین چیزی که در کلاس آنلاین به ذهن خطور میکند اینست که یک کلاس ایجاد کردم و سالها میتوانم از آن بهره برداری کنم اما این جان کلام نیست ۶ دلیل برای شما می آورم که اگر خود را حرفه ای میدانید باید یک کلاس آنلاین داشته باشید.

۱-تاثیرگذار خواهید بود

شک نکنید هزاران نفر روی کره زمین هستند که به دانش و مهارت شما نیاز دارند و به خاطر بُعد زمان و مکان به شما دسترسی ندارند شما با ایجاد کلاس آنلاین مکان و زمان را تسلیم خواهید کرد.

۲-بر آگاهی تان خواهد افزود

کلاس آنلاین ،شما را مجاب خواهد کرد که بر آگاهی تان بیافزایید ،دیگر شما در پهنه یک کلاس چند متری نیستید و مخاطبانی میلیونی دارید،همه تلاش تان را انجام خواهید داد سربلند از لابلای مطالبات و خواسته های شاگردان ملی و بین المللی تان خارج شوید دیگر نقطه امنی وجود دارد و این شروع یک تولد دوباره است.

۳-چند مهارتی خواهید شد

برای تولید محتوا آموزشی شما باید ویرایش ویدئو ،تصویر و صوت را فرا بگیرید بایستی وب سایت و سیستم مدیریت محتوا آموزشی ایجاد کنید با پست الکترونیک و بازخوردهای دیجیتالی مواجه خواهید شد.فنون سخنرانی ،دیجیتال مارکتینگ در دستور کار شما قرار خواهد گرفت.

چند مهارتی خواهید شد
چند مهارتی خواهید شد

۴-وارد یک تجارت آنلاین می شوید

برای شروع کار اصلا توصیه به تولید محتواهای غیررایگان نمیکنیم اما در ادامه و مستقر شدن در موقعیت مناسب بازار یقینا کلاس های آنلاین میتواند درآمد سرشاری را برای خالق اش به همراه داشته باشد.

۵-شغل ایجاد خواهید کرد

با ورود به فاز تجاری ده ها نفر وارد اشتغال خواهند شد ،و برای مشاوره ،پشتیبانی و فروش محصولات و دریافت بازخوردها نیازمند ایجاد یک سازمان برای خودتان هستید.

۶- به عنوان یک ستاره خواهید درخشید

وقتی دوره های آنلاین شما در فضای مجازی منتشر می شود شما به عنوان مرجع یک مهارت بر سر زبانها خواهید نشست و این میتواند شروع برندینگ شخصی شما شود.ارتباطات برقرار و  به عنوان مشاور در پروژه های تخصصی تان دعوت خواهید شد.و این شروع یک اتفاق بزرگ برای شما خواهد بود.

من همیشه معتقدم اگر مهارت،اندیشه یا ایده ای دارید باید به ثروت و دارایی تان تبدیل کنید در غیر اینصورت فقر کنارتان خواهد نشست

Avatar

عبدالله برزوئیان

http://www.vri.ir

درود عبدالله برزوئیان هستم یک درونگرا ،شهودی ،احساسی و قانون مدار ، حل شده در مهارت ،مربی،مشاور و منتور حوزه مهارت آموزی مدرس دوره های فناوری اطلاعات بنیاگذار رویان اولین سیستم آموزش مجازی مهارت در ایران و راهبر وب سایت Skillsology علاقمندم هر کاری لازم باشه در زمینه مهارت آموزی انجام بدم چون اعتقاد دارم آینده سهم انسانهای ماهر ،من دوست دارم دنیا فرزندانم امن باشه ، آرمانم سیستم آموزش مهارت از لحظه لقاح (رویان) و در آینده ای نزدیک قول میدم شناسنامه مهارت برای هر ایرانی رو با هم جشن می گیریم .

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *