اورژانس مهارت،شروع یک حمله به بیماری بی مهارتی

 اورژانس مهارت،شروع یک حمله به بیماری بی مهارتی

lifebouy or safety ring in maldives resort at the sunrise time .

فرض کنید دنیا اقیانوسی مواج است و شما رها شده در آن ،هر لحظه امکان دارد شرایط اقلیمی ،امواج ،حیوانات،وضعیت روحی و جسمی بر شما غلبه کند و شما هم بدلیل بی مهارتی و عدم تصمیم گیری سریع و صحیح جان خود را از دست بدهید در چنین لحظه ای شاید هیچ چیز مثل یک امدادگر نجات نمیتواند اوضاع را بهبود ببخشد.خوب پرسش اول : آیا بی مهارتی ما و دنیای متلاطم منجر نشده زیستمان به مخاطره بیافتد؟ پرسش دوم آیا آنقدر شانس داریم امدادگری در حادثه حضور یابد تا اوضاع را بهبود ببخشد.

آیا اینکه فردی نتوانتسه با آموزش به توانمندیهایش ،ماهر گردد مقصرش کیست ؟،آیا مسئولیت اینکه امدادگری در محل حادثه حضور یابد با کیست؟

خانواده بزرگ TVTO ،جامعه هنوز با اهمیت مهارت کمی فاصله دارد .و این فرصت مناسبی است برای ما که به عنوان یک امدادگر با پذیرش این مسئولیت خطیر ملی در محل حادثه بی مهارتی جامعه حضور یابیم .وقتی جامعه و خانواده مسئولیت پذیری ما را درک کند رویدادی شبیه پلیس ۱۱۰رخ خواهد داد.همکاران عزیز ما با یک فقر بزرگ مواجه ایم نبود یک مرکز #مشاوره،#اورژانس و #امداد #مهارت در استانها

تصور کنید مادر یک خانواده نگران عدم شناسایی توانمندیهای فرزندش است نگران آینده شغلی و کسب کار کافیست با مرکز امداد TVTO تماس تا با حضور مشاور چه حضوری،چه مجازی این نگرانی را برطرف کند و او را برای آموزش به مراکز مهارتی مان دعوت ،قول میدهم با این مدل بدون رسانه،بدون نمایندگان مجلس بی دغدغه و …. چنان در قلب جامعه نفوذ خواهیم کرد که هم به سرمایه های مادی خواهیم رسید و هم سرمایه های معنوی

جامعه این روزها تشنه نهادهای مسئولیت پذیر است اگر درک کند که میتواند TVTO شرایط زیستش را به زندگی تبدیل کند شک نکنید دنیای TVTO متحول خواهد شد.

 

Avatar

عبدالله برزوئیان

http://www.vri.ir

درود عبدالله برزوئیان هستم یک درونگرا ،شهودی ،احساسی و قانون مدار ، حل شده در مهارت ،مربی،مشاور و منتور حوزه مهارت آموزی مدرس دوره های فناوری اطلاعات بنیاگذار رویان اولین سیستم آموزش مجازی مهارت در ایران و راهبر وب سایت Skillsology علاقمندم هر کاری لازم باشه در زمینه مهارت آموزی انجام بدم چون اعتقاد دارم آینده سهم انسانهای ماهر ،من دوست دارم دنیا فرزندانم امن باشه ، آرمانم سیستم آموزش مهارت از لحظه لقاح (رویان) و در آینده ای نزدیک قول میدم شناسنامه مهارت برای هر ایرانی رو با هم جشن می گیریم .

محصولات مرتبط

1 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *