چرایی ما چیست؟

حقیقتا موفقیت بزرگ ما در چیست؟

فرمول موفقیت خیلی سخت نیست موفقیت به چرایی انتخاب های ما بستگی دارد!! اما چرایی چیست؟ واژه ای بین المللی است که رمز موفقیت همه رهبران بزرگ است ما در ایران و باورهای دینی مان به آن نیّت میگوییم.

اینجا کاری به کسب و کارهای دیگر نداریم اما چرایی خانواده TVTO یک واژه ۵ حرفیست میم ه الف  ر ت (مهارت) ما طبیب بیماری بی مهارتی هستیم یعنی به مخاطبانمان می آموزیم چگونه با توانایی های خدادادی و آموخته های که از ما می آموزند زیست یعنی صرفا خوردن و خوابیدن را (مصرف گرایی) به زندگی کردن یعنی خلق محصول ، دستاورد،تاثیرگذاری و ماندگاری تبدیل کنند.

 اما وقتی یکسری جریان ها را میبینم که چرایی مهارت در آن نیست نمیتوانم ساکت باشم وقتی میبینم علت تعدد تشکلات در بازی های انتخاباتی است . وقتی میبینم نسبت به یک سند که توسعه مراکز آموزشی را به همراه دارد نق بی مورد است وقتی میبینم در برابر نظام رتبه بندی مربیان برخی موضع میگیرند.وقتی میبینم سند مهارت استانها(و چه بهتر شهرستانها) مورد نقدهای بی مورد است .وقتی میبینم یک جریان هدایت شده تمایل دارد آزمونها را در دست بگیرد که برایش اصلا مهارت مهم نیست برایش عزت و کیفیت کارت مهارت تعریف نشده وقتی میبینم یک کانون استان مورد بی مهریست یک کانون استان در کشوری حل شده یعنی مهارت در این جریانها معنای ندارد .اگر کل خانواده دغدغه اش مهارت باشد قطعا همه در یک مسیر حرکت خواهیم کرد.و قطعا همه ما پیروز خواهیم شد.

تضمین میکنیم اگر تمام تمرکزمان را بر مهارت بگذاریم و هر فردی چه مدیر،چه نیروی انسانی سازمان،چه مدیران مراکز آموزشی بخش خصوصی و دولتی چه مربیان بر مهارت طواف کند.حج شان مقبول است.

فراموش نکنیم هر کدام از اعضا این خانواده اگر بر جریانی سوار شود که مهارت دغدغه اش نباشد نفر اولی است که ضرر خواهد کرد چون در شعاع و پیرامونش نسلی پرورش خواهد یافت که بیماری بی مهارتی دارد نسلی که میتواند خودش و هفت جد و آبادش را به دره سقوط سوق دهد.

از مدیران ،فعالان و دلسوزان مهارت میخواهیم هر کجا جریانی را دیدند که برخلاف تعهدات ما به جامعه است در برابرش با افزایش سطوح اگاهی بایستند .اگر دیدید تشکلی در هر کجا ایران صرفا به تشویق عده ای و بازی های انتخاباتی شکل گرفته او را آگاه کنید واز انجمنها ،کانون استانی و کشوری تان نقشه راه بخواهید تشکلی که برای افزایش آگاهی اعضای خود یک ساعت کلاس آموزشی نمیگذارد تشکلی برای صرفا رای و انتخابات حتی حق عضویت از شما مطالبه نمیکند!!! تشکلی که بر اموری شدت تاکید دارد که میتواند به کیفیت آموزش و مهارت تاثیر نامطلوب بگذارد چرایی اش را جستجو کنید از تصمیم کیرندگان میخواهیم اگر دیدید در تلاش اند ارزشیابی را در دست بگیرند به او بگویید به شرطی ارزشیابی را به شما خواهیم داد که خودتان از تصمیم مستثنی باشید و آزمونگران فناورتان از سوی TVTO مشخص خواهد شد آن وقت به چشمان اصرارکنندگان طرح نگاه کنید بینید در عمق اش مهارت است یا نه؟!!! دوستان و همکاران عزیز کارت مهارت کالا نیست کمیّیت اش هم اصلا مهم نیست کیفیت آن ایران را توسعه یافته خواهد کرد کیفیتش به فرزندان ما هویت خواهد داد.بیاییم از بی برنامگی دیگر دستگاههای آموزشی درس بگیریم که اندیشه فرزندان ما را سرکوب کردند .فراموش نکنید این خانواده در بکرترین نقطه توسعه ایران است به آن افتخار کنید و زیست انسانها را با آموخته هایتان به زندگی تبدیل کنید

Avatar

عبدالله برزوئیان

http://www.vri.ir

درود عبدالله برزوئیان هستم یک درونگرا ،شهودی ،احساسی و قانون مدار ، حل شده در مهارت ،مربی،مشاور و منتور حوزه مهارت آموزی مدرس دوره های فناوری اطلاعات بنیاگذار رویان اولین سیستم آموزش مجازی مهارت در ایران و راهبر وب سایت Skillsology علاقمندم هر کاری لازم باشه در زمینه مهارت آموزی انجام بدم چون اعتقاد دارم آینده سهم انسانهای ماهر ،من دوست دارم دنیا فرزندانم امن باشه ، آرمانم سیستم آموزش مهارت از لحظه لقاح (رویان) و در آینده ای نزدیک قول میدم شناسنامه مهارت برای هر ایرانی رو با هم جشن می گیریم .

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *